19th Ave New York, NY 95822, USA
Szkolenia
Szkolimy użytkowników wdrażanych przez nas Systemów oraz oferujemy szkolenia z zakresu GIS dla wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy w tej dziedzinie. Jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenia z podstaw GIS, jak również szkolenia specjalistyczne dotyczące wykorzystania Systemów Informacji Przestrzennej w wybranych dziedzinach gospodarki. Od początku istnienia firmy z oferowanych przez nas szkoleń skorzystało już ponad 430 osób z różnych branż.
Konsulting

Wspomagamy klientów w procesie przygotowującym wdrożenie GIS i pomagamy pozyskać środki na jego budowę. Użytkownicy poszukujący optymalnej oferty wśród dostępnego na rynku oprogramowania najczęściej są zdani sami na siebie. Brak merytorycznego wsparcia w wyborze dostawcy może prowadzić do błędnych decyzji i niepotrzebnych kosztów. Rozwiązaniem tego problemu są oferowane przez nas porady w zakresie porównania ofert różnych dostawców i identyfikowania mocnych i słabych stron każdej z nich.

Dzięki znajomości różnych metodyk i sposobów realizacji projektów – zarówno kaskadowych (np. PRINCE2) lub iteracyjno-przyrostowych (np. AGILE) poświadczonej doświadczeniem i certyfikatami jesteśmy w stanie dostosować się organizacyjnie do potrzeb Klienta.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.